ART / Lithographs / Litographs in colors 13557172
nr 1355 7172
Sören Edsberg
(f. 1945), Danmark
5 pcs, Sören Edsberg (b. 1945), Denmark. Signed, numrerad, 300-upplaga, oramade lösa blad. Sheet: 100x80 cm, missfärgningar.
LITOGRAPHS IN COLORS, 5 st, Signerad, numrerad, 300-upplaga, oramade lösa blad. Bladets mått: 100x80 cm
Condition: missfärgningar
Søren Edsberg, Danish-born American painter painter born 1945.
600
SEK 300
Monday October 19 2020
at 18:38:15
100 kr
150 kr
250 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Sören Edsberg
Read more about Sören Edsberg